LBL

SPIRITUÁLNÍ REGRESNÍ TERAPIE ŽIVOTA MEZI ŽIVOTY

O co se jedná

Spirituální regresní terapie života mezi životy je velmi příjemná a neobyčejná zkušenost, která může mít hluboký vliv na váš budoucí život. Velmi pravděpodobně zjistíte, o čem život je, a dojdete k hlubokému porozumění. Začnete chápat mnoho věcí, o kterých ve svém životě přemýšlíte, začnete rozumět svým životním okolnostem. Budete moci zažít rozsáhlost vesmíru, bezpodmínečnou čistou lásku a podporu. Budete moci získat odpovědi na vaše naléhavé otázky.

Zakladatelem tohoto druhu regrese je dr. Michael Newton, který objevil způsob, jak se dostat do nejhlubší paměti našeho bytí - do paměti samotné duše. Provedl mimořádný, rozsáhlý a velmi přínosný výzkum týkající se duchovního světa a existence duše v období mezi životy. Vyvinul techniky umožňující nahlédnutí do života mezi životy. Otevřel nám tak možnost nahlédnout světa duší, abychom pochopili, kde se nyní nacházíme a co děláme, a pochopili tak účel naší osobní existence.

Knihy dr. Newtona vyšly v češtině pod názvy: Cesty duší, Osudy duší, Učení duší, Vztahy duší.

K čemu to je

Cílem této terapie je zprostředkovat Vám zážitek z pohledu úrovně duše. Případně najít odpovědi na základní otázky našeho bytí.

Při spirituální regresní terapii života mezi životy zjistíte, všechno, co se můžete v daném bodě Vašeho života dozvědět.

Například můžete:

 • zjistit a pochopit účel svého života z obou úhlů pohledu, jak duchovního, tak pozemského (kdo jsem, proč jsem, odkud jsem..)
 • vidět Váš život z úrovně duše
 • zjistit a pochopit důvod Vaší volby tohoto života
 • zjistit a pochopit, proč jste v určitých vztazích s určitými lidmi
 • zjistit a pochopit, proč procházíte určitými životními situacemi
 • dostat rady a doporučení, jak a co ve svém životě dělat či změnit
 • dostat odpovědi na svoje vlastní otázky
 • setkat se svými blízkými zesnulými
 • zjistit, jaké to je v životě mezi životy
 • setkat se svými duchovními průvodci a komunikovat s nimi
 • vnímat další bytosti, které s Vámi spolupracují na úrovni duše
 • zjistit, jaké to je, když duše přechází na druhou stranu
 • zažít bezpodmínečnou lásku
 • a další

Jak to probíhá

Spirituální regresní terapie života mezi životy je rozdělena do dvou sezení. První sezení je přípravou na vlastní spirituální regresi. Jeho součástí je pohovor, při kterém se můžete na cokoliv zeptat, očištění energetických bloků použitím metod regresní terapie, které by mohly bránit vlastní terapii, a uvedení do klinické hypnózy. Trvá 1 až 2 hodiny.

Čištění energetických bloků se provádí ve stavu relaxace, je příjemné. Druhé sezení je vlastní spirituální regrese života mezi životy. Provádí se v klinické hypnóze. Trvá 3 až 5 hodin.

Hypnóza – je stav mezi bdělostí a spánkem, ne hluboký spánek. Váš mozek tímto stavem prochází každý den, když usínáte nebo se probouzíte. Je to příjemný snový stav, kde nemáte žádné starosti a vaše přemýšlivá mysl má „volno“. V tomto stavu se odkrývá oblast nadvědomé mysli. Vaše myšlenky prostě plynou, jsou oddělené od vás, vašich emocí a pocitů. Jste uvolnění a v příjemném klidném stavu. Po celou dobu ale máte sezení pod kontrolou. Uvědomujete si velmi dobře, co se děje a co je vám sdělováno. Jste to vy, kdo všechno řídí. Prozkoumáváte svoji nejhlubší paměť.

Jak často

Tato terapie většinou stačí 1x za život.

Cena

2000,- Kč/ hod

Navíc dostanete audio záznam Vašeho sezení.

Kde jsem studovala

LBL jsem studovala u lektorky Bernadety Hodkové, působící ve Francii. Kontakt: www.getting-better.org